عسل خوب از کجا بخرم | راهکار آسان + راهنمای دقیق

عسل خوب

عسل خوب از کجا بخرم این یک سوال ساده اما اساسی و مهم است که باید بدانیم عسل خوب با قیمت خوب و منصفانه از کجا خرید کنیم.

قبل از اینکه جای مناسب خرید عسل طبیعی را معرفی کنم اول باید بدانیم منظورمان از عسل خوب چیه و عسل خوب چه عسلی است. اگر این مطالب را با دقت و حوصله بخونید مطمئنا تو زمینه خرید عسل خوب، کاربلد می شوید

فرق عسل خوب و بد چیه

در یک سخن کوتاه درباره تشخیص عسل خوب از بد، عسل خوب توسط زنبور تولید می شود و عسل تولید شده به صورت صحیح نگهداری و در بسته بندی مناسب عرضه می شود. عسل بد با دخالت بی مورد انسان ها تولید و در شرایط غیر اصولی نگهداری و در محیط و بسته بندی نامناسب عرضه می شود.

بعضی از عسلهای موجود در بازار به صورت دست ساز تولید شده، یعنی زنبور عسل هیچ فعالیتی در فرایند تولیدش ندارد  این نوع عسل دیگر عسل بد شمرده نمی شود بلکه باید بگوییم یک عسل کاملا مضر!

عسل خوب باید در منطقه بکر یعنی دور از باغات سم پاشی شده برداشت شود؛ زنبورستان اگر در مناطق بکر و پر گل قرار بگیرد برای تولید عسل دیگر نیازی به تغذیه زنبورها با آب و شکر نیست و عسل تولید شده در این مناطق سطح رطوبت پایین تری هم خواهد داشت که رطوبت پایین یکی از معیارهای عسل خوب است.

تا جای ممکن از عسل با موم استفاده نکنید به دو دلیل

1_ چون بهداشتی نیستند و موم ها بارها و بارها توسط زنبورداران استفاده شده اند.

2_دارو هایی که برای مبارزه با آفات استفاده شده اند به سرعت جذب موم می شوند و برای مدت طولانی در آن باقی می مانند، به همین دلیل توصیه می شود تا جای ممکن از عسل با موم استفاده نکنید.

معرفی جای مناسب برای خرید عسل

اگر در جایی زندگی می کنید که به زنبوردار متعهد دسترسی دارید بهترین کار این است که از زنبوردار آشنا، عسل خود را تهیه کنید؛ ولی اگر در شهرهای بزرگ زندگی می کنید مطمئنا جای مناسب برای خرید عسل طبیعی این است که از یک فروشگاه آنلاین که عسل محلی عرضه می کند عسل خوب تهیه کنید.

اگر یک فروشگاه مناسب برای خرید عسل انتخاب کنید تا آخر عمر برای تشخیص عسل خوب از بد خیالتان راحت خواهد شد. در ادامه با یک پیشنهاد عالی به جواب سوالتان که عسل خوب از کجا تهیه کنم پاسخ قطعی می دهم.

 

آیا فروشگاه آنلاین عسل مناسب است؟

درسته پیشرفت صنعت و شهرنشینی و افزایش جمعیت و مصرف گرایی باعث شده محصولات غیرطبیعی در سطح جامعه زیادتر شود اما پیشرفت تکنولوژی و اینترنت ارتباط تولید کننده های محصولات محلی و مشتریانی که به فکر تغذیه مناسب و سلامتی هستند را نزدیکتر کرده است.

اگر یک فروشگاه آنلاین، که عسل های محلی عرضه می کند محصولات خود را تضمین شده ارائه دهد و عسل هایش برگه آزمایشگاه داشته باشند گزینه مناسبی برای خرید عسل خوب خواهد بود. بهترین روش برای تشخیص عسل خوب از بد مشاهده برگه آزمایشگاه است که میزان کیفیت عسل خوب را مشخص می کند.

مزیت های یک فروشگاه معتبر عسل طبیعی

فروشگاه آنلاین عسل عصاره چندین مزیت دارد که باعث شده مشتریان از خریدشون همیشه رضایت داشته باشند از نوار ابزار پایین صفحه می توانید رضایت مشتریان عسل عصاره را مشاهده کنید.

  • ارسال رایگان تمامی محصولات به دورترین نقاط کشور
  • ارسال ضمانت نامه کتبی همراه عسل
  • داشتن برگه آزمایشگاه تمامی عسلها
  • امکان پرداخت هزینه درب منزل
  • پیگیری مرسوله تا زمان رسیدن به دست مشتری
  • پاسخگویی و مشاوره رایگان
  • بسته بندی محکم و کاملا بهداشتی

شما می توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه عصاره  عسل طبیعی با بهترین کیفیت را مستقیم از زنبوردار تهیه کنید.

عسل عصاره
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *